Czy chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat roślin dekoracyjnych?

Wyszukaj hodowcę za pomocą czterocyfrowego kodu na opakowaniu:

[wptrigger id=8]

co to jest FloraBiezz

FloraBiezz umożliwia Państwu poznanie producentów roślin ozdobnych. Zawarte na tej stronie informacje pozwolą Państwu nie tylko podejrzeć metody ich pracy, ale także prześledzić proces uprawny i pogłębić wiedzę na temat interesującego Państwa produktu.

FloraBiezz jest to rodzaj etykiety, którą stworzono z myślą o o ułatwieniu konsumentom dostępu do informacji na temat interesujących ich roślin ozdobnych. FloraBiezz wspiera również sprzedawców, podnosząc estetykę ich sklepów, co czyni zakupy w kwiaciarniach jeszcze przyjemniejszym zajęciem.
Intencją hodowców, którzy zdecydowali się sprzedawać swój produkt pod szyldem FloraBiezz, jest umożliwienie kupującym wglądu w ich przedsiębiorstwo i wszystkie zachodzące w nim procesy. Dzięki udostępnionym informacjom, klienci mogą przekonać się, jak wybrana przez nich firma wywiązuje się z założeń ekorozwoju, jak obchodzi się z zatrudnionym personelem, czy troszczy się o zdrowie konsumentów i czy jest otwarta na techniczne nowinki. Mogą oni także poznać zalecenia oraz praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji zakupionych roślin.

partnerzy

kontakt

Mają Państwo pytania albo uwagi? Z chęcią na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt.


    Klikając przycisk wyślij, zgadzasz się z nami privacy statement.

    error: Content is protected!